HAKKIMIZDA

 HAKKIMIZDA


İndirÇaylak Sitesi birden fazla youtube kanalına ev sahipliği yapmaktadır. kuruluş tarih 2022.09 olarak belirlenmiştir. Sitemizdeki Yayınlanan oyun ve programların sitemizde herhangi bir yayın hakkı yoktur. Yayınlarımızdaki bilgiler ve Yazılar blogger adminler tarafından yazılmaktadır.

SİTEMİZİN AMACI NEDİR ?

Sitemizde ağırlıklı olarak oyunlar ve programlar nasıl indirilir veya sosyal medyada oluşan instagram,youtube,twitter vb sosyal medyalarda karşılaşılan sorunlara çözüm aramak olarak vizyon ile planlanmıştır.

Bir Web Sitesinde Yer Alan İçeriklerden Hangi Şartlarla Alıntı Yapılabilir?

Eser özelliği taşıyan web site içeriklerini işlemeçoğaltmayaymatemsil ve işaret, ses veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı FSEK uyarınca münhasıran eser sahibine aittir. Bu yüzden bir içeriğin kullanılabilmesi için kural olarak içerik sahibinden izin alınması gerekir. Ancak eser sahibinin haklarının kullanımı bazı nedenlerle sınırlandırılmıştır. Aşağıda sayılan nedenlerle kanunda öngörülen kurallara bağlı kalınmak şartıyla eserden yararlanmak ve kullanmak için eser sahibinden izin almaya gerek yoktur.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı;
indircaylak.blogspot.com Web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, yazılım ve markalar için üretici firmaların, yazılımcı ve üreticinin belirtilmediği durumlarda,indircaylak.blogspot.com_.  Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler yada medyalara kopyalanamaz.Yorum Gönder

0 Yorumlar