Web Sitesi Sorumluluk Reddi

 

Web Sitesi Sorumluluk Reddi

Son güncelleme: 2023.

indircaylak.blogspot.com'u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu feragatname ("Feragatname"), sizinle ("kullanıcı", "ziyaretçi", "siz" veya "sizin") ve bu web sitesi ("biz", "bizim" veya "bize") arasında yasal olarak bağlayıcı bir sözleşmedir. tarafından işletilen bu https://indircaylak.blogspot.com web sitesini ("web sitesi", "hizmetler", "ürünler", "bilgiler" veya "içerik") kullanımınıza ilişkin genel yönergeleri, açıklamaları ve koşulları belirtir. indircaylak.blogspot.com.

Lütfen bu web sitesini kullanmaya devam etmeden önce bu feragatnameyi dikkatlice okuyun. Bu feragatnamenin şartlarını kabul etmiyorsanız siteye erişmeyin ve siteyi kullanmayın. Bu web sitesini veya hizmetlerini kullanarak, bu feragatnamenin şartlarını baştan sona okuyup anladığınızı ve işbu vesile ile bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi kabul etmektesiniz.

Feragatname

Bu web sitesinde görüntülenen bilgi veya içeriklerin fikri mülkiyeti indircaylak.blogspot.com'a aittir. Bu tür bilgileri veya içeriği bizim onayımız olmadan yeniden kullanamaz, yeniden yayınlayamaz veya yeniden yazdıramazsınız.

Bu web sitesindeki tüm bilgiler veya içerik iyi niyetle ve yalnızca genel bilgi ve eğitim amaçlı olarak yayınlanmaktadır. Hiçbir şekilde profesyonel tavsiye yerine geçme amacı taşımazlar. Web sitemiz "olduğu gibi" sağlanmaktadır ve indircaylak.blogspot.com eksiksizlik, güncellik, güvenilirlik, kullanılabilirlik, geçerlilik, uygunluk, ve bu web sitesinde yer alan bilgi veya içerikle ilgili olarak hiçbir kayıp, hata veya eksiklik olmayacağını taahhüt eder veya garanti eder. Bu web sitesinde https://indircaylak.blogspot.com sağlanan bu tür herhangi bir bilgi veya içeriğe dayanarak yapılan herhangi bir işlemin riski kesinlikle size aittir.

Sonuç olarak, indircaylak.blogspot.com, ortakları, çalışanları veya acenteleri, bunlarla sınırlı olmamak üzere, web sitemizin kullanımı, güvenilmesi ve web sitemize atıfta bulunulması sonucunda tahakkuk eden herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu tutulamaz. özel veya tesadüfi, doğrudan veya dolaylı ve cezai veya sonuç olarak ortaya çıkan kayıp veya hasar.

indircaylak.blogspot.com olarak, web sitesinin sorunsuz çalışması için her türlü çabayı gösteriyoruz. Ancak, kontrolümüz dışındaki teknik arızalar nedeniyle web sitesinin geçici olarak kullanılamaması veya erişilemez hale gelmesi durumunda hiçbir yasal sorumluluk kabul etmiyoruz ve sorumlu olmayacağız.

Dış Bağlantılar Sorumluluk Reddi

Web sitemiz üzerinden, indircaylak.blogspot.com ile herhangi bir bağlantısı olmayan, harici web sitelerini veya üçüncü taraf web sitelerinden kaynaklanan içerikleri ziyaret etmek için bağlantıları takip edebilirsiniz. İlgili ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışırken, bu sitelerin doğası, içeriği, doğruluğu, yeterliliği, güvenilirliği, geçerliliği ve kullanılabilirliği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Buna göre, diğer web sitelerine bu tür bağlantıların dahil edilmesi, hiçbir şekilde bu sitelerde yer alan hizmet veya ürünler için bir tavsiye veya onay anlamına gelmez. Ayrıca site sahipleri ve içerikleri haber verilmeden değiştirilebilir ve bozuk veya zararlı linkleri kaldırmamıza fırsat bulamadan meydana gelebilir.

Profesyonel Sorumluluk Reddi

indircaylak.blogspot.com profesyonel tavsiye içermemektedir. Bu sitenin bilgileri ve içeriği yalnızca genel bilgi ve eğitim amaçlıdır ve profesyonel tavsiye yerine geçmez.

Bu sitede yer alan bu tür bilgilerin kullanımı veya güvenilmesi tamamen size ait olduğundan, bu tür bilgilere dayalı olarak herhangi bir işlem yapmadan önce uygun uzmanlara danışmanızı da öneririz.

İştirakler Sorumluluk Reddi

Web sitemiz, bağlı kuruluş sitelerine bağlantılar içerebilir ve bu tür bağlı kuruluş bağlantılarını kullanarak bu sitelerde tarafınızca yapılan herhangi bir satın alma işlemi için bir bağlı kuruluş komisyonu alabiliriz.

Web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikalarına ve koşullarına sahip olabileceğini lütfen unutmayın. indircaylak.blogspot.com, sizinle bu tür üçüncü taraflar arasındaki hiçbir işlemi izlemez veya araştırmaz. Herhangi bir içerik yüklemeden veya herhangi bir iş veya işleme girmeden önce bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve Hüküm ve Koşullarını kontrol etmenizi öneririz.

Referans Sorumluluk Reddi

indircaylak.blogspot.com, kullanıcıların deneyimlerini ve görüşlerini yansıtan hizmet veya ürün kullanıcılarının referanslarını içerebilir. Ancak bu tür deneyimler, görüşler ve düşünceler bu tür kullanıcılara özeldir ve hizmetlerimizin veya ürünlerimizin diğer tüm kullanıcılarını temsil etmeyebilir. Tanıklıklar, gramer ve yazım hataları ile uzun ve konu dışı bilgiler dışında kelimesi kelimesine görüntülenir. Lütfen bu tür referanslardaki görüşlerin veya görüşlerin kullanıcıya ait olduğunu ve indircaylak.blogspot.com'un görüşlerini temsil etmediğini unutmayın. Sonuç olarak, referanslar, bu tür hizmet veya ürünlerin yeterliliğini, güvenilirliğini, geçerliliğini ve kullanılabilirliğini temsil ettiği şeklinde yorumlanmamalıdır.

Değişiklikler ve Düzeltmeler

Güncellenmiş sürümü https://indircaylak.blogspot.com adresinde yayınlayarak bu politikayı ve şartlarını herhangi bir zamanda değiştirme veya tadil etme hakkını saklı tutarız. Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya değiştirmemiz durumunda, bu değişikliklerin bildirimi bu sitede derhal yayınlanacaktır. Bu tür değişikliklerden sonra bu web sitesinin ve hizmetlerinin kullanılmaya devam edilmesi, bu tür değişikliklere rıza gösterilmesi olarak yorumlanacaktır. Ancak, en son değişikliklerden haberdar olduğunuzdan emin olmak için bu sayfayı sık sık ziyaret etmenizi öneririz.

Onay

Bu web sitesini kullanmaya devam ederek, bu feragatnameyi tamamen okuduğunuzu ve bu feragatnameyi kabul ettiğinizi ve tüm şartlarını kabul ettiğinizi kabul etmektesiniz. Bu feragatnamenin şartlarına tabi olmayı kabul etmiyorsanız, bu siteyi ve hizmetlerini kullanmaya veya bunlara erişmeye devam etmenize izin verilmez.

Bize Ulaşın

Herhangi bir bilgiye ihtiyacınız varsa veya bu sitenin sorumluluk reddi hakkında sorularınız varsa, lütfen geri  bildirimyl@gmail.com  adresinden bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar